Frozen mikiny bavlněné fialové
Související produkty
Dětské slabé bavlněné mikiny s nápisem, celozip a boční kapsy. Pohodlný materiál 95% bavlna, 5% elastan. Ideální na jaro a podzim.
Propínací mikina s kapsami po stranách. Vyrobena z měkké bavlny (95 %) a elastanu (5 %) pro dokonalý komfort a pružnost. Ideální pro každodenní nošení.
Dětská slabá mikina , celopropínacím zipem, kapsami. Rukávy do nápletu, 75 % bavlna + 25% příměs.
Dětská vyteplená mikina na zip s hřejivým chloupkem. Příjemná a pohodlná, 65 % bavlna, 35 % polyester – ideální do chladnějších dnů
Dětská slabá mikina na zip s praktickými kapsami a rukávy ukončenými náplety. Pohodlná a odolná mikina vyrobena ze 100% bavlny
Chlapecké rozepínací mikiny na zip s bočními kapsami. Pohodlný střih, materiál 100 % bavlna – ideální do školy i na volný čas
Detailní popis produktu
Frozen mikiny s princeznou Annou a Elsou jsou vyrobené z bavlny. Mikiny jou mírně vyteplené hřejivým chloupkem. Mikiny jsou na rozepínání.
Další textilní věci s motivem ledového království, které máme vlastním skladem:
https://www.xcena.cz/vyhledavani/?string=frozen
Pouze u nás za xcenu
Dětská vyteplená mikina s hřejivým chloupkem, celopropínacím zipem, kapsami na zip a reflexními prvky. Rukávy do nápletu, 100% bavlna.
Dětská vyteplená mikina s hřejivým chloupkem, celopropínacím zipem, kapsami na zip a reflexními prvky. Rukávy do nápletu, 85 % bavlna.
Dětská slabá mikina na zip s praktickými kapsami a rukávy ukončenými náplety. Pohodlná a odolná mikina vyrobenaze 100% bavlny.
Chlapecké rozepínací mikiny na zip s bočními kapsami. Pohodlný střih, materiál 100 % bavlna – ideální do školy i na volný čas
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
